2011/02/20

Miyako~ Kagrra, Fan TR Açılış / Opening [2011.02.20]


Merhaba millet!! Her kim bloğumuzu bulmuşsa ^_______^ Türkiye'deki Kagrra, fanları olarak bir açılış konuşması yapmak istedik. Blogumuzun açılışı için. Bir kaç soruyla giriş yapalım.
Biz kimiz ? Ne işe yararız ? Ne iş yaparız ? Gibi...
Biz Kagrra, grubunun Türkiyedeki hayranlarıyız. Diğer ülkelere oranla Türkiye biraz daha bilinmedik kalıyor bu konularda sanırsam...
Amacımız Kagrra,'yı tanımayan kişilere en iyi biçimde tanıtmak, elimizde olan bilgileri en iyi şekilde size sunmak ve onları yaşatmak.
Bunu gerçekten çok istiyoruz!!
Aslında düşüncemiz blog değil buna ait sağlam bir site açmaktı. Yaptıkta. Ama bazı geçerli nedenler için kapatmak zorunda kalmıştık.
Ve sonunda yine birşeyler yapmak istedik!! Çünkü Kagrra,'ya gerçekten değer veriyoruz. Onları göremesekte.. Konserlerine gidemesekte... Hatta albümlerini satın bile alamasakta.....!
Onları resimlerden görmek bile yetiyor bazen bize...
Ama yinede öylece oturup onların şarkılarılarını dinlemek, resimlerine bakmak istemiyoruz. Elimizden geldiğince onları tanıtmak istiyoruz. İşte bu yüzden bu bloğu açmaya karar verdik.
Bloğumuz şuan yeni olduğu için bir paylaşım yok. Ama en kısa zamanda elimizde olan bütün bilgileri size sunacağız. Emin olabilirsiniz!!
Teşekkürler.
Juu~

+ Bloğumuzu bulan o sevgili kişiler bizimle konuşmaktan ve bir şeyler paylaşmaktan çekinmesinler! Yorumlarınız ve paylaşacağınız şeyler bizim için çok değerlidir.
Kagrra,'ya ulaşmak, onlar hakkında bilgi edinebilmek 9000 km uzaktan oldukça zor. Heleki onları şu kalan sayılı günde görebileceksek...
Kagrra,'yı dağıldıktan sonra bile yaşatmak, müziklerini büyük kitlelere yaymak belki bir gün farkına vardıklarında onları daha çok sevindirecek.
Çok fazla dramatikleşmeden konuyu toparlamak gerekirse Miyako'da Kagrra,'yı en iyi şekilde tanımak ve hatırlamak için lütfen bize katılın.
Katılımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
Shuu~

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder